הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים

  בחירת המזון הנכון לכלב שלך

  אחד הגורמים החשובים ביותר לבריאות ואריכות ימים של כלב הוא התזונה הנכונה. כיום, קיים מבחר עצום של מזון לכלבים בטעמים, צורות, גדלים וסוגים שונים. אז איך בוחרים את המזון המתאים ביותר לכלב שלכם?

  ראשית, חשוב להבין שכלבים הם אוהבי בשר מטבעם וזקוקים לחלבון עשיר כדי לקבל את כל הרכיבים התזונתיים הדרושים.

  כאשר בוחרים מזון לכלב, כדאי לשים לב למרכיבים העיקריים המצוינים על האריזה. רצוי שהחלבון מקור הבשר יהיה הרכיב הראשון ברשימה. כמו כן, רצוי לבחור מזון העשיר בשומנים בריאים, סיבים תזונתיים ווויטמינים חיוניים לצמיחה ופעילות גופנית.

  סוג המזון הוא גם שיקול חשוב. מזונות יבשים מאריכי חיים הם אופציה טובה לכלבים רגילים, בעוד שמזונות רטובים יכולים להיות מועדפים על כלבים מסוימים או במקרה של בעיות בריאותיות. גם גודל הגריסים והמרקם חשובים – כלבים צעירים יתקשו לעכל גריסים גדולים מדי.

  מלבד המרכיבים והסוגים השונים של מזון לכלבים, גם גיל הכלב והשלב בחייו משפיעים רבות על הצרכים התזונתיים שלו. גורים דורשים תזונה עשירה במיוחד כדי לתמוך בשלב הצמיחה המואצת שלהם. מזון לגורים יכלול כמויות גבוהות יותר של חלבונים ושומנים איכותיים המקנים להם את האנרגיה הדרושה להתפתחות תקינה.

  לעומת זאת, כלבים מבוגרים וותיקים יותר, כבר אינם צומחים אך דורשים תזונה מאוזנת המספקת את כל הוויטמינים והמינרלים החיוניים לבריאות כללית טובה. בחירת מזון מתאים לגיל יכולה גם לסייע במניעת בעיות רפואיות הקשורות לגיל, כמו עלייה במשקל, בעיות עיכול או אי ספיקת כליות.

  כלבות הרות או מניקות נמצאות בקטגוריה משלהן ודורשות תזונה עשירה עוד יותר כדי לספק את הצרכים המוגברים שלהן ושל הגורים במהלך ההיריון וההנקה. חשוב לשים לב שהמזון לא יהיה עתיר שומן מדי בתקופה רגישה זו. יש לקרוא בקפידה את ההוראות המצורפות לאריזה בכל הקשור למינון המומלץ.

  אם אתם מחפשים מזון איכותי לכלב שלכם במחירים אטרקטיביים Pet.il , האתר המוביל בישראל לציוד ומזון לבעלי חיים, מספק את הפתרון ברכישה מהירה דרך האתר ושלל פתרונות נגישים לפריטים חיוניים במכונות האוטומטיות הייחודיות המפוזרים בחנויות. מוזמנים להתרשם!

  בניית חנות וירטואלית באינטרנט בניית חנות וירטואלית באינטרנט